wynajem dźwigów

Przynależymy do przewodzących dostarczycieli usług dźwigowych na terenie Białegostoku i okolic. W związku ze stałym rozrostem firmy oraz rozbudową floty rozszerzamy dodatkowo obszar naszej działalności, docierając także poza granice podlasia.

Proponujemy wynajem dźwigów do 25 i 50 ton. Operujemy innowacyjnymi technologicznie pojazdami, które gruntownie radzą sobie w terenie. Obsługujemy żurawie terenowe z wysięgnikami teleskopowymi, które aprobują optymalną ergonomie maszyn.

Gwarantujemy doświadczone podejście do wszelkiego zlecenia. Polecone nam zobowiązania przeprowadzamy terminowo i zgodnie z dyspozycjami Klienta. Działamy kompleksowo, gwarantując optymalny sprzęt docenionych w branży producentów. Zapewniamy najwyższe kanony i bezpieczeństwo obsługi operatorskiej.

Nasza propozycja wystosowana jest przede wszystkim do klientów instytucjonalnych, reagujemy także na zgłoszenia osób prywatnych. Jesteśmy profesjonalistami i funkcjonujemy sprawnie oraz elastycznie, dostosowując aktualne realizacje do bieżących konieczności Klientów.